Laweta Żukowo

Każdy właściciel auta wie, że wszytko jest dobrze póki jest sprawne auto. Jednakże, każde auto może się zepsuć, możemy mieć stłuczkę lub wypadek i wówczas tylko pomoc drogowa może nam pomóc przetransportować auto do domu lub zakładu mechanicznego. Nasz serwis w takiej sytuacji zawsze jest gotowy udzielić pomocy. Jako, że mieścimy się w Żukowie, to na terenie Żukowa i okolic nasza laweta jest do dyspozycji w każdym momencie. Niezależnie co się stało z autem i jakie to auto : mały samochód, rodzinny lub bus, każdy załadujemy na lawetę i dowieziemy do wskazanego miejsca.

Wyjeżdżamy zaraz po otrzymaniu zgłoszenia tak by oszczędzić jeszcze większego stresu związanego z uszkodzonym lub zepsutym samochodem.

Nasze usługi świadczymy profesjonalnie. Posiadamy bardzo dobry, nowoczesny sprzęt. Ponad to, to co jest najważniejsze, posiadamy doświadczenie, które pozwala nam w szybki i sprawny sposób umieścić samochód na lawecie i bezpiecznie dowieźć do celu. W każdym momencie naszej pracy zachowujemy wszelkie normy BHP, dbając o swoje i innych bezpieczeństwo jak również o bezpieczeństwo pojazdu. Lawet Żukowo jest jedną z naszych usług. Przy problemie z autem możemy zaproponować również nasz warsztat samochodowy, w którym naprawimy zepsute auto. I nie ma znaczenia czy samochód odmówił posłuszeństwa przez zepsutą część czy lawetowanie było z przyczyny stłuczki, po każdym zdarzeniu naprawiamy mechanikę oraz blacharkę wraz z lakierowaniem.

Kompleksowe usługii naszego zakładu mechanicznego zadowolą każdego klienta. Dlatego też, jeżeli masz problem na drodze, zepsuło Ci się auto, nie możesz dalej jechać, potrzebujesz lawety - dzwoń po auto serwis JB Servic Rutki/Żukowo.

Oferujemy

Wszystko to w przystępnych cenach i dogodnych terminach.